CENNIK GRY W BOWLING OBOWIĄZUJĄCY
OD DNIA 2.01.2009 roku.

OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU
1 GODZ. GRY W KRĘGLE - 40 ZŁ.

PIĄTEK  SOBOTA - NIEDZIELA i ŚWIĘTA
1 GODZ. GRY W KRĘGLE - 50 ZŁ.

ZAPRASZAMY CODZIENNIE W GODZ. OD 10.00 DO 1.00

KRĘGIELNIA: 0886 531 406

RESTAURACJA: (059) 821 58 88


KRĘGIELNIA (BOWLING)

Kręgielnia WIRAX to jedyny obiekt tego typu na ziemi bytowskiej. W naszej kręgielni dostępne są trzy profesjonalne tory. Kręgielnia typu "Bowling" pozwala przyjemnie spędzić czas z całymi rodzinami lub z przyjaciółmi.

System sterowania kręgielni umożliwia grę sportową na punkty, gdzie gracz może zdobyć maksymalnie 300 punktów.

Gracze cały czas mają możliwość sprawdzania wyników gier na kolorowych monitorach. Dokonano tego poprzez zastosowanie nowoczesnych, całkowicie automatycznych komputerowych sterowań. Czas gry jest dodatkowo uatrakcyjniany efektownym oświetleniem torów oraz dodatkowymi efektami graficznymi.

Zobacz zasady gry w bowling >>

ROZRYWKA

Popijając piwko możesz w miłej atmosferze zagrać ze znajomymi w bilard i piłkarzyki. Możesz również sprawdzić swoje umiejętności w wielu grach zręcznościowych, bądź spróbować swoich sił w grze na automatach.

DRINK BAR

Dopełnieniem dobrej zabawy w kręgielni jest drink bar. Szeroki wybór soków i napojów jak również bogata oferta różnorakich alkoholi i drinków zadowoli nawet najbardziej wybrednych gości.

W naszej kręgielni organizujemy przyjęcia okolicznościowe, imprezy dla firm, zabawy dla młodzieży szkolnej. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa w kręgielni.